Fenerbahçe’ye devre arasında kurulan tuzak! Sakın buna “Evet” demeyin Sayın Başkan…

  görünümler 11,747

Ahmet Konanç

Sağlıklı bir Fenerbahçeli, 8+3 kuralının iptalini veya esnetilmesini istemez... Kural ancak yeni sezonda ve o da öncesinde ilan edilerek değişebilir. Bu kurala saygı duyup ona göre transfer yapan Fenerbahçe mağdur edilemez.

Ayrıca Fenerbahçe-Sivasspor maçı öncesi takımdaki son durumu da konuştuk...

Ve, Galatasaraylılar'ı kızdıran "Taylan-Ferdi" meselesinin detayları...

🔔 Fenerbahçe'den en güncel haberler için ABONE OL ve BİLDİRİMLERİ AÇ!
► bit.ly/3fMOkO2

SOSYAL MEDYA ADRESLERİM
ahmetkonanc
ahmetkonanc
ahmetkonanc
► tiktok.com/@ahmetkonanc

Soru, görüş, öneri ve sponsorluk için aşağıdaki iletişim bilgisinden Ahmet Konanç'a ulaşabilirsiniz.
► ahmetkonanciletisim@gmail.com

YORUMLAR
Ahmet Konanç
Ahmet Konanç 13 gün önce
Beni instagram.com/ahmetkonanc hesabından da takip edebilirsiniz... Sizleri özel yayınların olduğu instagram sayfama bekliyorum...
##Bir DosT##
##Bir DosT## 13 gün önce
Emir ortakaya abi stoper genç kardeşimizin ismi
Yavuz SAKALLI
Yavuz SAKALLI 13 gün önce
Geçen yıl da 8+3 olması gerekiyordu... Ali Koç centilmenlik yapıyorum sanıp çakalların oyununa geldi, ertelenmesine onay vererek HATA ETTİ... FB kalesini daha büyük yapmalarını onaylamış oldu... OYUN BAŞLADI , KURAL DEĞİŞMEZ! İtiraz edilirse lig tescil olmaz! Limit artırımı için, FB ye yaramasın diye TS ve GS itiraz etmişti.
Yavuz SAKALLI
Yavuz SAKALLI 13 gün önce
Geçen yıl da 8+3 olması gerekiyordu... Ali Koç centilmenlik yapıyorum sanıp çakalların oyununa geldi, ertelenmesine onay vererek HATA ETTİ... FB kalesini daha büyük yapmalarını onaylamış oldu...
Özdilek Uzun
Özdilek Uzun 12 gün önce
Fenerbahçe'nin Azerbaycan'dan klüp satın alması gerekiyor, elindeki gençleri orada devamlı oynatabilir ve gençlere gelişme şansı verilmiş olur, bence elindeki gençlerle rahatça bir takım kurabilir
Mehmet Emin Demirok
Mehmet Emin Demirok 13 gün önce
Sanırım saydığı Türk oyuncular. Bir 11 oluşturuyor mevki olarakta.o zaman vitor pereira basit bir maçta bütün turkiyeye bir mesaj versin. Ve o basit maçta tamamı yerlilerden bir maça çıkarsın.
Emre Köse
Emre Köse 13 gün önce
O zaman sağlıklı Fenerbahçeliler Türk futbolunun önüne koyulan bu engeli kaldırmak yerine kendi menfaatleri için karşısında duracaklar :)
Erol Açıkgöz
Erol Açıkgöz 13 gün önce
Kesinlikle bu yabancı kuralı değişsin diye fenerbahçe destek olmamalı.asla ama asla.
Kemaliye
Kemaliye 13 gün önce
Yabancı sayısı limitsiz olmalı fakat yabancı oyuncularda kalite standartları getirilmeli. İngilterede olduğu gibi mesela.
MrPikselina
MrPikselina 13 gün önce
Ahmet Bey sizden çok önemli bir ricam var..! Lütfen Fenerbahçe-Sivasspor ve Galatasaray-Sivasspor lig maç tarihleri üzerinde araştırma yapar mısınız? Ben son 3 sezona baktığımda Fenerbahçe Sivas'a hep Aralık-Ocak-Şubat aylarında deplasmana gitmiş. Bu aylarda ise Galatasaray Sivas deplasmanına yok denecek kadar az gitmiş. Fikstürün adil olduğuna kesinlikle inanmıyorum. Hep mi kışın ortasında -10-15 derece Sivas deplasmanına biz gideceğiz. Lütfen konuyu daha geniş kapsamda araştırıp dillendirir misiniz?
Azad Al
Azad Al 13 gün önce
Sergen beşiktaş 'ta avcı trabzon da onu kapısına bağlayacak kimse kalmadı milli takımı bi şekilde nasıl sömürürüm diye düşünmüş öyle demiş
Fuad Zeynallı
Fuad Zeynallı 13 gün önce
Helal be abi
Kerim Kocaboğa
Kerim Kocaboğa 13 gün önce
Ahmet seni dinlerken mutlu oluyorum keşke fb de yönetimde olsan ahhhhhhh ahh💙💛💙🙏🙏🙏👋👋👋👋👋👈
Ugur Horlu
Ugur Horlu 13 gün önce
Kuduran kudursun, serbest…
KÖYBOY
KÖYBOY 13 gün önce
Yabancı kuralı kalkmalı fenerbahçenin şampiyon olması için de böyle her zaman karşımızda olan federasyonun ısrarla dayattığı bu kuralla gelecekse gelmesin istemez rakip transferleri sizi bu kadar korkutmasın onlarda pjanic varsa bizde de özil var futbol sade büyğk isimlerle kazanılsa pereira ilk döneminde şampiyon olurdu zaten rakipte kim oynarsa oynasın çıkar oynar hakettiğimizi alırız bu fenerbahçeliye yakışmayan bir beklenti rakip almışsa helal olsun başarılı transfer yapmış almış rakip ne kadar zor olursa şampiyonluk o kadar büyük olur biz bu kadar basit bir camia değiliz.
Sercan Nacres
Sercan Nacres 13 gün önce
Bu kural sezon içi değişmesi doğru olmayabilir fakat önümüzdeki yıl bir daha değişmemwk üzere serbest olmalı
Aydin
Aydin 13 gün önce
Sen hala yayın yapiyormusn . Git Galatasaraylı Lara musallal ol.
Alex Desouza
Alex Desouza 13 gün önce
Adamsin FBTV alir seni insAllah super olur
Ayhan Sarica
Ayhan Sarica 13 gün önce
Biz üç yıldır zaten bu kural olacak diye transfwr yapıyoruz. Sırf bu nedenle 10 m euro uzeri irfana ödeme yapıldı. Beter olsunlar her seferinde bizi satıyorlar, yarı yolda bırakıyorlar.
Ayhan Sarica
Ayhan Sarica 13 gün önce
Sırf bu kural var diye Burak kapacak için çuvalla ödeme yapıldı. İyii ki de bu kural var.
Sefa Sule
Sefa Sule 13 gün önce
Yiğit efe demir
Harun Uzel
Harun Uzel 13 gün önce
Genc Taylan, bizim ihtiyar emekli Ozan tufandan 3 ay buyuk. Algı işte
Kerem Dılgeş
Kerem Dılgeş 13 gün önce
Wonderkid listesinde Arda'nın yanında Bora Aydınlık da var :)
Timothy Cypriot
Timothy Cypriot 13 gün önce
uzun vadede ben yabancı kuralının fenerbahçe ve türk futboluna zarar vereceğininden korkuyorum. İptal edilecekse ama sezon sonu iptal edilsin o kadar yatırım yaptı takımımız ve haklı bir avantaj elde etti. Bu kuralla oynan maçlar da var; sezon içinde kural değiştirilirse şimdiye kadar puan kaybeden takımların hakkına geçilmiş olmayacak mı?
Yavuz SAKALLI
Yavuz SAKALLI 13 gün önce
İthalât giderimiz azalsın bari... Geçen yıl da 8+3 olması gerekiyordu... Ali Koç centilmenlik yapıyorum sanıp çakalların oyununa geldi, ertelenmesine onay vererek HATA ETTİ... FB kalesini daha büyük yapmalarını onaylamış oldu... OYUN BAŞLADI , KURAL DEĞİŞMEZ! İtiraz edilirse lig tescil olmaz! Limit artırımı için, FB ye yaramasın diye TS ve GS itiraz etmişti.
İbrahim Burak Balta
İbrahim Burak Balta 13 gün önce
Aynen öyle bu kuralın getirilmesi için nasıl bir talebimiz yoksa kaldırılması için de talebimiz olmaz, olmamalı..
Yavuz SAKALLI
Yavuz SAKALLI 13 gün önce
Geçen yıl da 8+3 olması gerekiyordu... Ali Koç centilmenlik yapıyorum sanıp çakalların oyununa geldi, ertelenmesine onay vererek HATA ETTİ... FB kalesini daha büyük yapmalarını onaylamış oldu...
tatar ramazan
tatar ramazan 13 gün önce
Doğru sölüyor işimize gelmez bizim
Ridvan AH
Ridvan AH 13 gün önce
Senelerce FB mize fayda edecek seylerde yardimci olmadilar.Ben Ali Koc olsam: „Ciktir gidim yok Kural degisikligi.“ Derdim, biz aglarken onlar gülüyordu. 💙💛
Mehmet İnci
Mehmet İnci 13 gün önce
Ne 8 + 3 ' ü ... !!!??? 6 + 5 olmalı YABANCI KURALl...!!!! 😡
hasan bulbul
hasan bulbul 13 gün önce
Fb💛💙
Bekir Sami Çetinkaya
Bekir Sami Çetinkaya 13 gün önce
💙💛🐦💛💙
Mahmut Can Akdoğan
Mahmut Can Akdoğan 13 gün önce
Boyle yan cizecekleri belliydi ama bu sezon bu kurali degistirmek bildigin gs ve bjk lobisine hos gozukme cabasidir fenerbahceyle aralari zaten bozuk o aranin duzelmeyecegini biliyorlar ki zaten boyle bir amaclari oldugunu da dusunmuyorum fener dusmanlari bunlar baskan ali koc bu kurali sacma buldugunu ve kendimize yaramasina ragmen desteklemeyecegimizi soylemesine ragmen yine de getirdiler bu kurali ve ona gore trasnfer yaptirttilar ona gore kadro muhendisligi kurdurdular irfan can i bosuna almadik mesutu bosuna almadik burak i bosuna almadik kimse kusura bakmasin herkes arkamizdan is cevirirken surekli bizim aleyhimize konusurken yuzumuze gulup arkamizdan is cevirirken bizim mactaki hakemleri baskilamaya calisirken fenerbahce bu kuralin kalkmasini savunmaz bu oyunu kurallarina uygun olarak oynayacagini soylemisti ali koc oyle de yapmasi lazim acimamasi lazim gozlerinin yasina bakmamasi lazim bir sonraki seneye ne yapiyolarsa yapsinlar bu sene olmaz belli ki bu oyun camurda oynaniyor o zaman biz de ona gore aynayacagiz camur aticaz karaliycaz ve sadece kendi cikarlarimizi dusunucez milli takimi falan kimsenin dusundugu de yok kimsenin umrunda degil milli takim bizim de olmasin surunseler bile bi bardak su haram bunlara cunku bunlar bu dilden anliyor
Yavuz SAKALLI
Yavuz SAKALLI 13 gün önce
Geçen yıl da 8+3 olması gerekiyordu... Ali Koç centilmenlik yapıyorum sanıp çakalların oyununa geldi, ertelenmesine onay vererek HATA ETTİ... FB kalesini daha büyük yapmalarını onaylamış oldu... OYUN BAŞLADI , KURAL DEĞİŞMEZ! İtiraz edilirse lig tescil olmaz! Limit artırımı için, FB ye yaramasın diye TS ve GS itiraz etmişti.
Bekir Sami Çetinkaya
Bekir Sami Çetinkaya 13 gün önce
Ahmet tesbitlerin çok önemli çok değerli
uğur çağlar
uğur çağlar 13 gün önce
yönetmenlk değişmesi siyasi irade ile olür tff yönetimindeki bademler karar verir
kasim beycan
kasim beycan 13 gün önce
💛💙🇺🇦 8+3 ✅
Okan SARI
Okan SARI 13 gün önce
Lige ambargo koymaya geliyoruz💙💛
Fatih Dumanlı
Fatih Dumanlı 13 gün önce
.
Mitat Altun
Mitat Altun 13 gün önce
Maalesef ama maalesef yabancı kuralının Türk futboluna hiç bir katkısı olacağını düşünmüyorum o yüzden bu konuda sana katılmıyorum sezon uzun zorlu maçlar oynayacağız özellikle ikinci yarı da bizim için de avantaj olacağını sanmıyorum
Yavuz SAKALLI
Yavuz SAKALLI 13 gün önce
Geçen yıl da 8+3 olması gerekiyordu... Ali Koç centilmenlik yapıyorum sanıp çakalların oyununa geldi, ertelenmesine onay vererek HATA ETTİ... FB kalesini daha büyük yapmalarını onaylamış oldu... OYUN BAŞLADI , KURAL DEĞİŞMEZ! İtiraz edilirse lig tescil olmaz! Limit artırımı için, FB ye yaramasın diye TS ve GS itiraz etmişti..
Punch Right
Punch Right 13 gün önce
Kesinlikle değişmesin ona göre transfer yapsalardı biliyorlardı zihinsel engelliler
Yavuz SAKALLI
Yavuz SAKALLI 13 gün önce
OYUN BAŞLADI! KURAL DEĞİŞMEZ... Oy birliği ile 20 kulüp imzası gerekir! KURAL yüzünden önceden ÖNLEM icin İrfancan ve Mesut'a YATIRIM yapmış FB kabul etmez. FB ye limit artimı konusunda imza vermeyen TS ve GS kulüplerini unutmadık! Size lebiderya daireyi sattıktan sonra önüne blok apartman diken müteahit gibi olur!
Zafer Kavasoğlu
Zafer Kavasoğlu 13 gün önce
Arkadaşlar yeni alınan futbolcuları kadroya koyduğun anda performans vermesi FM gibi oyunlarda olur da gerçek hayatta pek olmaz. Uyum süreci vs... Bunu söylememin sebebi, ilk maçlarda olası kötü oyun, puan kaybı vs. olursa ( inşallah olmaz) ümitsizliğe kapılmayın. Özellikle Mesut üzerinden hocaya başkana çok kez vurmaya çalışacaklar. İçeride dışarıda bundan faydalanmak isteyen algıcılar var. Tuzağa düşmeyelim.
Ercan Kuşluoğlu
Ercan Kuşluoğlu 13 gün önce
8+3 konusunda kesinlikle haklısın rakiplerin yerli kadroları oldukça zayıf
Yavuz SAKALLI
Yavuz SAKALLI 13 gün önce
Geçen yıl da 8+3 olması gerekiyordu... Ali Koç centilmenlik yapıyorum sanıp çakalların oyununa geldi, ertelenmesine onay vererek HATA ETTİ... FB kalesini daha büyük yapmalarını onaylamış oldu...
Hakan Bayar
Hakan Bayar 13 gün önce
Aslan ahmat adaş yabancı kuralıini deyiştirmek yok,
Zafer Kavasoğlu
Zafer Kavasoğlu 13 gün önce
Ahmet Konanç tespitlerinin en önemli özelliği : Birilerini KUDURTUCU olması
Macit Çulha
Macit Çulha 13 gün önce
Helal kardeşim.. Rabbim diline gönlüne sağlık versin.. İnşaallah 💐
Lee Yaa
Lee Yaa 13 gün önce
Dogru tespit!!! Kesinlikle bize yariyor bu sezon...ama göreceksiniz ki bu kural devre arasi kalkacak!
Orhan Koçyiğit
Orhan Koçyiğit 13 gün önce
Biz Fenerbahçe olarak gümbür gümbür geliyoruz saha içi saha dışı tüm olumsuzluklara rağmen tüm tabuları yıkacağız
Ahmet saydam
Ahmet saydam 13 gün önce
fenerbahçe yerli oyuncu olayı yüzünden çok büyük kayıp yaşadı. ilk önce zorunlu yerli oyuncu zorlamasından dolayı çok pahalı yerli oyuncu aldı. ozan tufan ve irfan kahvecide bu konsepte alındı. eger yerli oyuncu zorlaması olmasa fenerbahçe 8 mılyın euro veripte irfanı alırmıydı? geçmişte fenerbahçe boyle futbolcu aldı. ancak lıg başlayınca kural esnetildi . gs de elindeki işe yaramaz yerliler yerine kaliteli yabancıları kullandı ve defalarca şampiyonluk kazandı. şampiyon olamadıkları zamanda bursa gibi takımlara destek verdiler( üstü kapalı destek) bu sene fenerbahçe bu tuzağa düsmemeli. yerli oyuncu kuralını esnettirmemelidir. görelim gs nın ardası bjk nın salihi ne yapacak. sseneyede avrupa kupalarında oynayan takımlara 2+3 kurali gibi esnek bir kural getirilmelidir.
Yavuz SAKALLI
Yavuz SAKALLI 13 gün önce
Geçen yıl da 8+3 olması gerekiyordu... Ali Koç centilmenlik yapıyorum sanıp çakalların oyununa geldi, ertelenmesine onay vererek HATA ETTİ... FB kalesini daha büyük yapmalarını onaylamış oldu...
levent çoksever
levent çoksever 13 gün önce
💛💙 Kıskananlar çatlasın...!
Ali Kalayci
Ali Kalayci 13 gün önce
Malesef Ali Koc baskan Kabul eder gibi
Orhan Koçyiğit
Orhan Koçyiğit 13 gün önce
Sevgili Ahmet kardeşim busezoki Trabzon maçlarını bı izle hakemlerin nasıl Trabzon'un yaninada olduğunu ayan beyan goreceksin
Tumen Canpolat
Tumen Canpolat 13 gün önce
FENERBAHÇE SK 💙💛💪👏
Orhan Koçyiğit
Orhan Koçyiğit 13 gün önce
Merhaba hayırlı günler hayırlı yayınlar diliyorum Ahmet kardeşim
Murat Oguzcan
Murat Oguzcan 13 gün önce
🥰🥰❤👍
Furkan Furkan
Furkan Furkan 13 gün önce
Yolun sonu şampiyonluk!
Hüsnü Can Gündoğdu
Hüsnü Can Gündoğdu 13 gün önce
Like attım 💛💙
Tuğbey Öden
Tuğbey Öden 13 gün önce
Bursa dan selamlar Renktaş 💛💙🙋‍♂️
Oğuz Erkuş
Oğuz Erkuş 13 gün önce
Selam dostum
Mert Özyiğit
Mert Özyiğit 13 gün önce
Bursadan bir selamda benden
Ömer SUNA
Ömer SUNA 13 gün önce
takip devam ediyor...
Burak Temiz
Burak Temiz 13 gün önce
💛💙🇦🇿🇹🇷
Üniversitenin İlk Günü Vlogu✍🏻🥳📢
11:45
Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 1. Bölüm
2:31:03
Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı
görünümler 7 Mn
Veli Erdem Karakülah - Vuruldum Ölmedim (Official Video)
2:49
Veli Erdem Karakülah VEK
görünümler 38 B
Cevabı O'nda: Attila Szalai (2.Sezon)
4:16
Fener Dijital
görünümler 73 B
1 in a million moments in football
8:55
ArtSoccer
görünümler 10 Mn
Günün Röportajı: Burak Kapacak
16:42
Üniversitenin İlk Günü Vlogu✍🏻🥳📢
11:45
Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 1. Bölüm
2:31:03
Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı
görünümler 7 Mn
Veli Erdem Karakülah - Vuruldum Ölmedim (Official Video)
2:49
Veli Erdem Karakülah VEK
görünümler 38 B
EŞYALI YENİ EV TURU!
22:06
Meryem Can
görünümler 1,2 Mn
Bir Demet Skeç (91.Bölüm) - Çok Güzel Hareketler 2
20:31
Çok Güzel Hareketler
görünümler 846 B
İbrahim Selim ile Bu Gece #80 Enis Arıkan, Yaşlı Amca
1:22:12
Zorlu Performans Sanatları Merkezi
görünümler 208 B
Çok Güzel Hareketler 2 - 91.Bölüm
2:7:39
Çok Güzel Hareketler
görünümler 1,3 Mn
Kardeşlerim 20. Bölüm
2:27:49
KARDEŞLERİM
görünümler 6 Mn
ENES BATUR'UN EVİNDE ÇIKAN KAVGA!! - AÇIKLAMA
19:56
Burak Güngör
görünümler 559 B